finland.png united_kingdom.png estonia.png lithuania.png latvia.png sweden.png

Yhteystiedot

MALUX FINLAND OY

TEOLLISUUS- JA ATEX-TUOTTEET (019) 574 5701
VALAISTUS (019) 574 5702
VIESTINTÄ- JA
LIIKENNETURVALLISUUSLAITTEET
(019) 574 5703

Keskus: (019) 574 5700

  Y-tunnus: 0251330-1
VAT: FI02513301
Palvelemme arkipäivisin:
ma-pe 8-16
 

Tilaukset:
tilaukset[at]malux.fi
 

Tarjouspyynnöt ja muut kyselyt:
info[at]malux.fi
 

Henkilökohtaiset:
etunimi.sukunimi[at]malux.fi


Alkolukkoasiat:
Puh. (019) 574 5763
www.smartstart.fi »
 

Käyntiosoite Porvoo:
Työpajatie 13a, 06150 PORVOO
Kartalla »
 

Käyntiosoite Raisio:          
Tasalanaukio 1, 21200 Raisio           
Kartalla »

Käyntiosoite Lahti:           
Hämeenlinnantie 16, 15800 LAHTI          
Kartalla »

 
TEOLLISUUS- JA ATEX-TUOTTEET      
Yhteystiedot Klikkaa koodia
& skannaa puhelimella!

 
Jonas Backman
  Jonas Backman
Myynti, ATEX ja teollisuus
puh. (019) 574 5735
jonas.backman@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_ruotsi.jpg
       

 
Antti Virtanen
  Antti Virtanen
Myynti, ATEX ja teollisuus
matkap. +358 (0)40 848 0808
antti.virtanen@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english
       

 
hannes_leppanen
  Hannes Leppänen
Myynti, ATEX ja teollisuus
matkap. +358 (0)45 878 2112
hannes.leppanen@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english
       

 
eero halme
  Eero Halme
Myynti, automaatio ja ATEX
puh. (019) 574 5746
eero.halme@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_germany
      eerohalme_100x100pix_qr

 
nicklas kojo
  Nicklas Kojo
Myynti, ATEX, teollisuus
puh. (019) 574 5724
nicklas.kojo@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_ruotsi.jpg
    nicklaskojo_100x100pix_qr

 
jyrki sipari
  Jyrki Sipari
Myynti
ATEX, Teollisuus, Automaatio
puh. (019) 574 5723
jyrki.sipari@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_ruotsi.jpg
      jyrkisipari_100x100pix_qr

 
VALAISTUS      
Yhteystiedot Klikkaa koodia
& skannaa puhelimella!

 
Joakimflakholm
  Joakim Flakholm
Myynti, teollisuusvalaistus ja julkisten tilojen valaisimet
puh. (019) 574 5733
matkap. +358 (0)40 174 9393
Joakim.flakholm@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_ruotsi.jpg
      Joakim_Flakholm_.jpg

 
blank
  Markku Salminen
Myynti, valaistus
puh. (019) 574 5741
markku.salminen@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english
       

 
matti tuomela
  Matti Tuomela 
Myynti, teollisuusvalaistus
puh. (019) 574 5736
matkap. +358 (0)40 139 9939
matti.tuomela@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_germany lang_ruotsi.jpg
      Matti_Tuomela_100

 
lenalindquist.jpg
  Lena Lindquist
 (Äitiyslomalla) 
Myynti, turvavalaistus
puh. (019) 574 5735
lena.lindquist@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_ruotsi.jpg
      Lena_Lindquist.jpg

 
VIESTINTÄ- JA LIIKENNETURVALLISUUSLAITTEET      
Yhteystiedot Klikkaa koodia
& skannaa puhelimella!

 
ville maijala
  Ville Maijala
Myynti, puhelimet ja viestintälaitteet
puh. (019) 574 5738
ville.maijala@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english
      Ville_Maijala_100

 
blank
  Aki Jormanainen
Myynti, puhelimet ja viestintälaitteet
aki.jormanainen@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english
       

TEKNINEN TUKI JA HUOLTO
 
 
markus martikainen
  Markus Martikainen
Huoltoteknikko, alkolukko
Myynti, puhelimet ja viestintälaitteet
puh. (019) 574 5754
markus.martikainen@malux.fi

lang_finland.jpg lang_english lang_ruotsi.jpg
    Markus_Martikainen_100.jpg

 
MARKKINOINTI      
Yhteystiedot Klikkaa koodia
& skannaa puhelimella!

 
cindy mellin
  Cindy Mellin
Markkinointi
puh. (019) 574 5721
cindy.mellin@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
      Cindy_Mellin_100.jpg

 
KOKOONPANO JA VARASTO      
Yhteystiedot Klikkaa koodia
& skannaa puhelimella!

 
Olli pulkkinen
  Olli Pulkkinen 
Varasto, kokoonpano
puh. (019) 574 5732
olli.pulkkinen@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_english
       

 
robert tillman
  Robert Tillman
Varasto, kokoonpano
puh. (019) 574 5700
robert.tillman@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg
      roberttillman_100x100pix_qr

 
sam bergman
  Sam Bergman
Varasto, kokoonpano
puh. (019) 574 5759
sam.bergman@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
      Sam_Bergman_100.jpg

 
thomas holmberg
  Thomas Holmberg
Varasto, kokoonpano
thomas.holmberg@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
      Thomas_Holmberg_100.jpg

 
LAATU      
Yhteystiedot Klikkaa koodia
& skannaa puhelimella!

 
laura lemetti
  Laura Lemetti
Laatuvastaava
puh. (019) 574 5737
laura.lemetti@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
      lauralemetti_100x100pix_qr

 
HALLINTO      
Yhteystiedot Klikkaa koodia
& skannaa puhelimella!

 
jonas fridolfsson
  Jonas Fridolfsson
Toimitusjohtaja
puh. (019) 574 5728
jonas.fridolfsson@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
      jonasfridolfsson_100x100pix_qr

 
stina korhonen
  Stina Korhonen 
Taloushallinto
puh. (019) 574 5767
stina.korhonen@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
      Stina_Korhonen_100.jpg

 
monica perttila
  Monica Perttilä
Myynnin tuki / Taloushallinto
puh. (019) 574 5734
monica.perttila@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
      monicaperttila_100x100pix_qr

 
Jenni Ikavalko
  Jenni Ikävalko
Osto
puh. (019) 574 5725
jenni.ikavalko@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_english
       

 
LUMAX OY      
 

 
leif fredriksson
  Leif Fredriksson
Tuote ja liiketoiminnan kehittäminen

puh. (019) 574 5730
leif.fredriksson@malux.fi

lang_finland.jpg  lang_ruotsi.jpg  lang_english
       

 

YHTEYDENOTTOPYYNTÖ:

Please contact me

* Mandatory information